1% Adónk Felajánlása

Támogassa adója 1 %-val a Bókay János Gyermekalapítványt

Sorsdöntő az 1% sorsa!

Ön és családtagjai a most esedékessé váló adóbevallás során dönthetnek, az egyébként már levont vagy befizetett személyi jövedelemadó 1%-ának sorsáról.

Amennyiben egyetért céljainkkal, és elégedett a Semmelweis Egyetem I. sz. Gyermekklinika által nyújtott egészségügyi szolgáltatással, kérheti, hogy az Ön által fizetett személyi jövedelemadó 1%-át az állami költségvetés helyett az Alapítvány használja fel.

Ha úgy dönt, hogy személyi jövedelemadójának 1%-át a Bókay János Gyermekalapítványnak ajánlja, úgy:

Az SZJA 1%-ának, Felajánlásának a menete:

A nyilatkozatot papírlapot, vagy elektronikusan lehet kitölteni.

Papíralapon
: Töltse ki a 22EGYSZA nyomtatványt, és zárt, aláírt borítékban nyújtsa be az adóbevallásával együtt.

Elektronikusan: Az eSZJA rendszeren keresztül, az „1+1% nyilatkozat” menüpontban adja meg a választott szervezet adószámát.

Ügyeljen a pontos adószám megadására: Kérjük, ellenőrizze, hogy a megadott adószám helyes, hogy a felajánlása érvényes legyen.

Ne feledkezzen meg a határidőről: A nyilatkozatot kérjük, nyújtsa be az adóbevallás benyújtásának határidejéig (általában május 20-ig).

A NAV ezt követően átutalja a felajánlott összeget a megjelölt szervezet részére.

Bókay János Gyermekalapítvány adószáma: 19677990-1-42
Ne hagyja elveszni a felajánlható 1 %-ot!, számunkra ez is komoly segítséget jelent!
A befolyt összegekről, annak felhasználásáról az Alapítvány honlapján tájékoztatást adunk.

Tisztelt Támogatók!

Alapítványunk vezetői nemcsak gyermekorvosok, de gyakorló szülők is vagyunk.

Tudjuk, hogy nincs annál nagyobb félelem, mint amikor gyermekünkkel történik valami és nincs nagyobb öröm, mint mikor végre újra mosolyog.

Minden támogatást arra fordítunk, hogy a hazai gyermekgyógyászat fejlődését segítsük , és ezen keresztül kis betegeinknek kevesebb fájdalmat, rövidebb kórházi tartózkodást, gyorsabb gyógyulást tudjunk biztosítani és mindezt minél biztonságosabb és jobb körülmények között.

Többféleképpen is támogathat minket, válassza az Önnek legkényelmesebb módot:

• A klinika portájánál, illetve a a számítógépes bejelentkezéskor, postai utaláshoz sárga csekk áll rendelkezésre.

• Adóbevallásakor ne hagyja elveszni a felajánlható 1 %-ot!

• Amennyiben más módon kívánja támogatni alapítványunkat, ez esetben kapcsolati adataink a következőek:
Bókay János Gyermekalapítvány

Bankszámlaszámunk:

Köszönjük a felajánlásokat minden Kedves Támogatónknak!